Amphenol Industrial, Armor IPX Automotive Connector Plug Black PCB 24 Way, Solder Termination ATM13-12PC-12PD-BM03
750.00 THB
ยังไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
รายละเอียดสินค้า :
  • รหัสสินค้า / Part number : ATM13-12PC-12PD-BM03
  • ผู้ผลิต / Manufacturer : Amphenol Industrial
  • จำนวนในสต็อก : 304
  • สถานนะสต๊อก : in stock
  • บรรจุุภัณฑ์ / Package : Each
จำหน่าย Amphenol Industrial ATM13-12PC-12PD-BM03 : ATM™ Header, Thermoplastic, (2) 12 Position size 20, C&D Key - Tin Plating For products that are Customized and under Non-cancellable & Non-returnable, Sales & Conditions apply. และอุปกรณ์อื่นๆที่เกี่ยวข้องอีกมากมาย
รายละเอียดกำหนดจัดส่ง
  • เบิกของ 7-10 วันทำการ (จ.-ศ. ไม่นับวันหยุดนักขัตฤกษ์) ลูกค้าจะได้รับสินค้าวันถัดไปหลังจากจัดส่ง
In Stock
Deutsch, DT Automotive Connector Socket Black Panel Mount 6 Way DT04-6P-CL09
DT04-6P-CL09
Molex, Mini50 Automotive Connector Plug Black Surface Mount 8 Way, Solder Termination 34912-8080
ATM13-12PC-12PD-BM03
TE Connectivity, MCON 1.2 Automotive Connector Socket Black Cable Mount 3 Way 1488991-1